Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Spustili sme predaj radových rodinných domov VERSATILe

S príchodom prvých mrazov sme spustili predaj prvých 14 radových rodinných domov VERSATILe, ktoré budú hotové do konca roku 2018, no rezervovať si ich môžete už teraz. Na prvých 5 predaných radových domov ponúkame zľavu až do výšky 5.000 EUR.

Cenník a aktuálnu ponuku radových domov nájdete tu >
Dvojpodlažné 4 izbové radové domy navrhnuté architektmi štúdia APEX A sa budú líšiť iba plochou záhrady a od toho sa bude odvíjať cena. Pred domom bude zastrešené parkovacie státie  vyhotovené zo zámkovej dlažby. Domy budú mať peknú dispozíciu s úžitkovou plochou 101,3 m2 a ich ceny budú začínať od 137,900 EUR. Pozemky budú od 240 do 420 m2. Bývajte v kontakte s prírodou a užite si chvíle s rodinou pri jazere a lesoparku, ktoré sú súčasťou projektu.
Radové rodinné domy budú vyhotovené v štandarde z kvalitných materiálov, rovnako ako nami postavené samostatné rodinné domy. Súčasťou vonkajšej fasády budú tiež obľúbené holandské lícové tehly značky RUSTIQUE.

Prvých 5 domov ponúkame v zľave až 5.000 eur

Z hľadiska splátok Vám teraz stačí zaplatiť rezervačný poplatok 3.000 eur a zvyšnú časť kúpnej ceny uhradíte až budúci rok. Výhodou je to, že už teraz si zarezervujete svoje vysnívané bývanie a zafixujete si tak jeho cenu, čím sa vyhnete trendu nárastu cien realít. Viac o splátkovom kalendári a možnosti vybaviť si hypotekárne financovanie sa dočítate tu.
V prípade, že si chcete zadovážiť tento dom na kľúč a vyhnúť sa tak starostiam s dokončením interiéru, môžeme ho pre Vás vyhotoviť v štandardnom aj nadštandardnom prevedení a odovzdať Vám ho kompletne hotový, pripravený na nasťahovanie. Vy si len vyberiete typy materiálov a farby.
Neváhajte nám zavolať na číslo 0910 44 77 77 a vyžiadať si aktuálnu ponuku spolu s cenovou ponukou vyhotovenia domu na kľúč.
15.11.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp