Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Atypico opäť v ponuke

 

Hľadáte šikovný rodinný dom?

Našu ponuku sme opäť rozšírili o obľúbený rodinný dom Atypico, ktorý je aktuálne aj úplne posledným samostatne stojacim domom v našej lokalite.  
 

Rodinný dom bude disponovať praktickou 263 m² záhradkou a jeho úžitkovou plochou bude 88 m².

Hneď pri vstupe do domu sa nachádza miestnosť s toaletou. Zo spoločnej chodby sa vchádza do denných priestorov, spálne, dvoch ďalších obytných miestností a kúpeľne s vaňou a WC.

V dennej – západnej časti domu, sa nachádza obývacia miestnosť s kuchyňou a jedálňou vo výmere 28 m². Z obývačky vedie vstup na krytú terasu, ktorá je zdieľaná aj so susednou spálňou.

Dve obytné miestnosti, ktoré sú navrhnuté v prednej časti domu sú vo výmere 15 m² a 12,80 m². Vďaka ich univerzálnej veľkosti nebudete mať starosti s voľbou detskej izby, pracovne alebo šatníka. Obľúbia si ho rozrastajúce sa rodinky či páriky, ktoré túžia už po pokojnejšej domácnosti. Tento rodinný dom je vhodný pre všetky vekové kategórie.

(Plánované dokončenie 03/2022)  
 

Ponúkame vám aj možnosť zariadenia rodinného domu v interiérovom štandarde od kvalitných, certifikovaných výrobcov. Dlažbu, obklady, sanitu, batérie, plávajúce podlahy a dvere nájdete u nás na jednom mieste. Príďte sa na ne pozrieť do nášho vzorového bytu!

Dohodnite si s nami obhliadku, sme tu pre vás každý pracovný deň.

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom tel. čísla 0910 44 77 77 alebo e-mailom info@lastovicky.sk.    
06.11.2020

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp