Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Pozrite si lokalitu

Lastovičky sú situované iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy – obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka. Nachádzajú sa v nádhernom tichom prostredí obkolesené lesom, jazerom, existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda, ktorá je v bezprostrednej blízkosti pozemkov prepojená cez umelý vodný kanál s tokom Malého Dunaja.Z druhej strany rieky Čierna Voda je moderné detské ihrisko s altánkami a cyklotrasa smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke do Bernolákova a následne do Ivanky pri Dunaji.

Vďaka veľmi výhodnému umiestneniu pozemkov si môžu budúci majitelia užívať plnými dúškami nielen pokojné bývanie na vidieku, ale aj prechádzky v prírode popri riekach Malý Dunaj a Čierna Voda, cyklistiku, korčuľovanie, člnkovanie, rybolov a relax s deťmi na detských ihriskách.

Obec prešla v poslednom období veľmi významným rozvojom, keď bola prestavaná centrálna časť obce, vybudovali sa nové detské ihriská a futbalové ihrisko sa premenilo na nádherný športový areál so všešportovým ihriskom (futbal, tenis, basketbal, volejbal…) , detským ihriskom a oddychovou zónou pri toku Čiernej Vody.

Symbolom obce je Románsky kostol sv. Filipa a sv. Jakuba z 12 storočia, umiestnený v neobývanej časti obce v lone okolitých polí zlatých pšeničných klasov a slnečníc.

V obci nájdete kompletnú občiansku vybavenosť: škôlka, škola, pošta, knižnica, 4x potraviny, 4x reštaurácia, 5x autobusová zastávka

V susedných obciach Bernolákovo a Veľký Biel sa nachádza vlaková stanica s priamym spojením do Bratislavy.

Veľkou výhodou Novej Dedinky je, že smerom do Bratislavy existuje viacero alternatívnych trás:

Nová Dedinka – Veľký Biel – Senec –diaľniaca D1 – Bratislava
Nová Dedinka – Bernolákovo –Ivanka pri Dunaji – Bratislava
Nová Dedinka – Tomášov – Most pri Bratislave – Bratislava

Vzdušná architektúra

Jedinečný urbanistický koncept, ktorý vytvorí v ľuďoch pocit bezpečia, harmónie a súkromia.

O urbanizme

Kvalitné bývanie

Pozrite si aktuálnu ponuku bývania.
Získajte zľavu až do výsky 6000€.

Ponuka bývania

Čerstvé novinky

Chcete vedieť viac?
Prečítajte si novinky

Blog