Ďakujeme. Projekt Lastovičky sa úspešne vypredal.
Momentálne v našej ponuke nemáme nič na predaj.
Ak by ste mali záujem dozvedieť sa o ďalších plánovaných projektoch našej spoločnosti Vestal Living,
prihláste sa na odber newslettra, a budeme Vás informovať.

Newsletter

O všetkých novinkách, sa dozviete medzi prvými.

Vážení klienti,

vzhľadom k aktuálnej situácii a preventívnym opatreniam si vás dovoľujeme informovať, že do odvolania máme zatvorené.

V prípade záujmu o bližšie informácie sme vám samozrejme k dispozícii na čete, info@lastovicky.sk, alebo telefonicky na 0910 44 77 77.

Ďakujeme za pochopenie.

Darujte si dom na Vianoce – rezervačný poplatok len 3.000 eur

Popri dokončených domoch, do ktorých sa môžete sťahovať ešte tento rok, máme v ponuke aj plánované domy, ktoré budú hotové budúci rok na jeseň.

Z aktuálnej ponuky plánovaných rodinných a radových domov si môžete zazmluvniť ten, ktorý sa Vám najviac páči a darovať si ho takpovediac „pod stromček“. Z hľadiska splátok Vám teraz stačí zaplatiť rezervačný poplatok 3.000 eur a zvyšnú časť kúpnej ceny uhradíte až budúci rok. Výhodou je to, že už teraz si zarezervujete svoje vysnívané bývanie a zafixujete si tak jeho cenu, čím sa vyhnete trendu nárastu cien realít.
Nakoľko na plánované rodinné domy máme schválené bankové financovanie, poskytujeme klientom možnosť upraviť financovanie na 20:80. To znamená, že po uhradení rezervačného poplatku bude najbližšia tranža 20% (mínus rez.poplatok) splatná až po zápise rozostavanej stavby na katastri nehnuteľnosti (t.j. po vyhotovení základov domu) a zvyšných 80% je splatných až po kolaudácii domu (t.j. pred odovzdaním hotového domu). V spolupráci s Broker consulting ponúkame možnosť vybaviť výhodnú hypotéku a získať tak optimálne financovanie nehnuteľnosti.
V prípade, že si chcete zadovážiť dom na kľúč a vyhnúť sa tak starostiam so zariadením domu, môžeme ho pre Vás vyhotoviť v štandardnom aj nadštandardnom prevedení a odovzdať Vám ho kompletne hotový, pripravený na nasťahovanie. Vy si len vyberiete typy materiálov a farby. O výstavbu sa stará naša partnerská firma BBC Domy, ktorá má za sebou viacero úspešných projektov. Viac o stavebnej firme si môžete prečítať na stránke www.bbcdomy.sk
Neváhajte nás kontaktovať – zavolať na číslo 0910 44 77 77 / napísať e-mail na info (at) vestal.sk alebo si vyžiadať aktuálnu ponuku spolu s cenovou ponukou vyhotovenia domu na kľúč cez kontaktný formulár. Osobne nás môžete navštíviť vo vzorovom dome a spoločne vykonáme obhliadku projektu a postavených domov, zároveň Vám predstavíme aktuálnu ponuku plánovaných domov.
14.11.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp