Ďakujeme. Projekt Lastovičky sa úspešne vypredal.
Momentálne v našej ponuke nemáme nič na predaj.
Ak by ste mali záujem dozvedieť sa o ďalších plánovaných projektoch našej spoločnosti Vestal Living,
prihláste sa na odber newslettra, a budeme Vás informovať.

Newsletter

O všetkých novinkách, sa dozviete medzi prvými.

Vážení klienti,

vzhľadom k aktuálnej situácii a preventívnym opatreniam si vás dovoľujeme informovať, že do odvolania máme zatvorené.

V prípade záujmu o bližšie informácie sme vám samozrejme k dispozícii na čete, info@lastovicky.sk, alebo telefonicky na 0910 44 77 77.

Ďakujeme za pochopenie.

Dom
vo vyhotovení na kľúč

Pri mnohých zrealizovaných obhliadkach domov v našom projekte LASTOVIČKY upútal najčastejšie VZOROVÝ DOM MOTIV, ktorý máme vyhotovený v nadštandardnom prevedení.
Snáď najviac upúta náš vzorový dom vďaka vysokým priznaným stropom vo všetkých izbách a obývacej miestnosti. Súčasťou nadštandardu sú aj kvalitné posúvne dvere na terasu v obývacej izbe, 4 strešné okná nad kuchynskou časťou obývacej izby, kamerový a zabezpečovací systém s alarmom, elektricky ovládané exteriérové žalúzie a výsuvné interiérové dvere na vstupnej chodbe a v technickej miestnosti.
Dohodnite si s nami obhliadku a vypýtajte si cenovú ponuku na štandardné a nadštandardné vybavenie pre dom, ktorý ste si v našom projekte vybrali. Všetky prvky nadštandardného vybavenia je možné realizovať na domy s plánovaným dokončením v Q3/2018: Bližšie informácie  Vám radi poskytneme osobne na obhliadke (sme pre Vás k dispozícii aj vo vybrané víkendové dni).
21.09.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp