Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Už iba krôčik do konca

 

S radosťou vám oznamujeme, že bytový dom „D“ sa už blíži k úplnému dokončeniu. Po úprave exteriéru sa postupne presúvame do interiéru, kde pre vás v plnom prúde pripravujeme vzorový byt.

Aj napriek aktuálnym obmedzeniam z dôvodu nákazy vírusového ochorenia sa v našich bytových domoch nikdy nebudete cítiť obmedzovaní. Unikátom našich bytov je výber z dvoch možných riešení. Byty na 1. poschodí disponujú priestrannou 10 m² terasou a pri voľbe prízemných bytov budete mať možnosť vybrať si záhradku s individuálnou veľkosťou.
       

Čerstvý vzduch a pohyb je pre ľudský organizmus nevyhnutnou súčasťou. Mnohí z nás sú momentálne odkázaní na pobyt doma. Pobyt vonku sa musel obmedziť. Na verejnosť vychádzame iba v prípade zaobstarania základných potrieb pre nás a našu rodinu.

Preto veľkým benefitom našich bytov je možnosť voľby záhradky, na ktorej môžete aj v takýchto okolnostiach tráviť čas so svojou rodinou. Iní môžu využiť prechádzky v susednom lesoparku alebo na blízkej cyklotrase, ktoré sú vzdialené len pár metrov. A stále budete blízko domova!
       

Vzhľadom k aktuálnej situácií v prípade záujmu o obhliadku sme pre vás pripravili riešenie. Aby sme zachovali všetky bezpečnostné opatrenia, obhliadky prebiehajú súkromne bez našej osobnej asistencie.

My vám otvoríme a dáme vám možnosť prezrieť si byt individuálne a v súkromí. Na všetky vaše otázky vám radi odpovieme v exteriéri s dostatočnou vzdialenosťou a pri dodržaní všetkých hygienických zásad.
(Pri nedodržaní týchto opatrení budeme nútení obhliadku zrušiť.)
Príďte sa pozrieť, radi vás privítame! Kontaktovať nás môžete prostredníctvom tel. čísla 0910 44 77 77 alebo e-mailom info@lastovicky.sk.  
23.03.2020

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp