Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Rodinný dom Atypico – interiér na kľúč

Opäť sme v spolupráci so štúdiom Solidis pre Vás pripravili projekt interiéru rodinného domu Atypico „na kľúč“. Vďaka šikovnej architektke Ing. arch. Martine Geletovej je vypracovaný kompletný interiér.
Upravili sme aj dispozíciu tohto rodinného domu, v ktorom sme zväčšili obývaciu izbu a kúpeľňu. Viete si tak predstaviť celý interiér (vrátane všetkých izieb), ktorý Vám naši partneri vedia vyhotoviť pred odovzdaním domu vrátane nábytku a Vy tak ušetríte starosti pri zariaďovaní. Samozrejmosťou je riešenie na kľúč, vrátane všetkých prvkov ako sedačka, kuchyňa so spotrebičmi značky TEKA, postele na mieru, vstavané skrine, stoly a nočné stolíky. Na výber sú 3 farebné prevedenia a rôzne nadštandardné prvky kovaní. Ide o exkluzívnu ponuku zariadenia za špeciálne ceny len pre nás, v rámci partnerskej spolupráce a to s 20% zľavou pri objednávke zariadenia celého interiéru RD ako aj 10% zľavu na jednotlivé kusy nábytku. Tešiť sa môžete aj na vizualizácie rodinných domov typu Motív. V prípade záujmu o návštevu showroomu alebo vzorového domu nás neváhajte kontaktovať. Návrhy interiéru RD Atypico: Ing. arch. Martina Geletová.
Príďte na obhliadku projektu do vzorového domu, v ktorom si môžete pozrieť aj možné štandardné aj nadštandardné riešenie rodinných a radových domov.
26.06.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp