Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Predstavujeme rodinný dom Hypnoze

Radi by sme Vám predstavili rodinný dom Hypnoze, ktorý je na rozdiel od už predstavených domov Vízia I. a II. v tvare L. Jeho prednosťou je priestranná obývacia izba s kuchyňou. Aktuálne je dom plne dokončený do štádia holodom a pripravený na kolaudáciu.
Praktický a dômyselný pôdorys tohto domu ponúka všetko, čo k bývaniu v rodinnom dome potrebujete. Zaujme Vás veľká priestranná obývacia izba s L-kovým oknom smerom do záhrady a výsuvno-posuvnými dverami na čiastočne zastrešenú vyše 14m2 veľkú terasu. O jej prípravu vrátane obrubníkov a štrkového lôžka sme sa už postarali za Vás, Vy si len zabezpečíte vyhotovenie podľa vlastného vkusu čo sa týka podlahy. Dom stojí na pozemku o veľkosti 524m2, takže tam šikovný záhradný architekt môže navrhnúť záhradný domček s bazénom alebo miesto na zábavu pre deti. Pri vstupe do domu máte po pravej ruke dlhší šatníkový priestor a hneď po ľavej ruke kotolňu s práčovňou, kde v pohode vôjde aj práčka aj sušička bielizne. Podobne ako hneď vedľajšie hosťovské WC sú tieto 2 miestnosti presvetlené vyvýšeným oknom. V blízkosti kuchyne je k dispozícii aj odvetrávaná špajza a príprava na kuchynský ostrovček s digestorom.
Video prezentácia domu – tu (video prezentácia je zo štádia ešte bez úpravy terénu, bez dokončenej fasády, sádrokartónových stropov a sadrových omietok).
V dome sú následne 3 izby, z toho 2 o veľkosti takmer 14m2 a jedna má 11,4m2. Dve tieto izby majú klasické okno smerom ku ceste a 1 smerom do záhrady. Samozrejmosťou je veľká kúpeľňa v centrálnej časti domu, kde je druhá toaleta a príprava na sprchový kút aj vaňu a široké vyvýšené okno smerom do záhrady.
Na stránke Ponuka bývania nájdete aktuálnu ponuku domov vrátane rodinného domu typu Hypnoze.
Dohodnite si s nami obhliadku ešte dnes a vyberte si svoj domov. Radi Vám ukážeme tento typ domu alebo iné, ktoré máme v ponuke.
23.10.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp