Predstavujeme rodinný dom Hypnoze

Radi by sme Vám predstavili rodinný dom Hypnoze, ktorý je na rozdiel od už predstavených domov Vízia I. a II. v tvare L. Jeho prednosťou je priestranná obývacia izba s kuchyňou. Aktuálne je dom plne dokončený do štádia holodom a pripravený na kolaudáciu.
Praktický a dômyselný pôdorys tohto domu ponúka všetko, čo k bývaniu v rodinnom dome potrebujete. Zaujme Vás veľká priestranná obývacia izba s L-kovým oknom smerom do záhrady a výsuvno-posuvnými dverami na čiastočne zastrešenú vyše 14m2 veľkú terasu. O jej prípravu vrátane obrubníkov a štrkového lôžka sme sa už postarali za Vás, Vy si len zabezpečíte vyhotovenie podľa vlastného vkusu čo sa týka podlahy. Dom stojí na pozemku o veľkosti 524m2, takže tam šikovný záhradný architekt môže navrhnúť záhradný domček s bazénom alebo miesto na zábavu pre deti. Pri vstupe do domu máte po pravej ruke dlhší šatníkový priestor a hneď po ľavej ruke kotolňu s práčovňou, kde v pohode vôjde aj práčka aj sušička bielizne. Podobne ako hneď vedľajšie hosťovské WC sú tieto 2 miestnosti presvetlené vyvýšeným oknom. V blízkosti kuchyne je k dispozícii aj odvetrávaná špajza a príprava na kuchynský ostrovček s digestorom.
Video prezentácia domu – tu (video prezentácia je zo štádia ešte bez úpravy terénu, bez dokončenej fasády, sádrokartónových stropov a sadrových omietok).
V dome sú následne 3 izby, z toho 2 o veľkosti takmer 14m2 a jedna má 11,4m2. Dve tieto izby majú klasické okno smerom ku ceste a 1 smerom do záhrady. Samozrejmosťou je veľká kúpeľňa v centrálnej časti domu, kde je druhá toaleta a príprava na sprchový kút aj vaňu a široké vyvýšené okno smerom do záhrady.
Na stránke Ponuka bývania nájdete aktuálnu ponuku domov vrátane rodinného domu typu Hypnoze.
Dohodnite si s nami obhliadku ešte dnes a vyberte si svoj domov. Radi Vám ukážeme tento typ domu alebo iné, ktoré máme v ponuke.
23.10.2017

Autor:Lucia Kolarovičová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp