Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Predstavujeme rodinný dom Atypico

Radi by sme Vám predstavili rodinné domy Atypico, ktoré sú orientované na juho-západnú slnečnú stranu a v Lastovičkách majú zatiaľ najväčšie zastúpenie.
Tento I-čkový dom otočený kolmo na ulicu umožňuje bočný vjazd autom, kde je možné vyhotoviť aj prístrešok so skladom (podľa vizualizácie architektov). 2 detské izby sú orientované na ulicu na východ slnka a obývačka s kuchyňou a spálňa sú orientované do záhrady na západ, so zastrešenou terasou o veľkosti cca 10m2.
Tento dom máme vo vyhotovení so sedlovou strechou ako aj pultovou strechou a na výber sú 2 dispozície domu, jedna pôvodná a tiež nová, v ktorej sme zväčšili obývaciu izbu a kúpelňu.Celková úžitková plocha domu je 87 m2 a jednotlivé domy stoja na pozemkoch od 472 do 519 m2.
Na stránke Ponuka bývania nájdete aktuálnu ponuku domov vrátane rodinného domu typu Atypico. Aktuálne je vo výstavbe 7 domov Atypico, z ktorých 2 sú už predané.
Dohodnite si s nami obhliadku ešte dnes a vyberte si svoj domov. Radi Vám ukážeme tento typ domu alebo iné, ktoré máme v ponuke. Neváhajte, kvôli zmenám na finančnom hypotekárnom trhu je aktuálne vysoký dopyt a ponuka samostatných domov je už obmedzená.
23.05.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp