Ďakujeme. Projekt Lastovičky sa úspešne vypredal.
Momentálne v našej ponuke nemáme nič na predaj.
Ak by ste mali záujem dozvedieť sa o ďalších plánovaných projektoch našej spoločnosti Vestal Living,
prihláste sa na odber newslettra, a budeme Vás informovať.

Newsletter

O všetkých novinkách, sa dozviete medzi prvými.

Vážení klienti,

vzhľadom k aktuálnej situácii a preventívnym opatreniam si vás dovoľujeme informovať, že do odvolania máme zatvorené.

V prípade záujmu o bližšie informácie sme vám samozrejme k dispozícii na čete, info@lastovicky.sk, alebo telefonicky na 0910 44 77 77.

Ďakujeme za pochopenie.

Natáčali u nás profesionálni herci

Pre niektorých známi, pre iných možno neznámi herci u nás tento týždeň natáčali unikátne zábery, ktoré sa len tak nevidia.

Partneri zo štúdia Solidis.sk už vyše roka usilovne pracujú v spolupráci s nami (Vestal Living s.r.o.) na výstavbe vzorového rodinného domu Motiv v našom projekte Lastovičky.
V hereckom obsadení Elenka Kolek Spaskov, Carla Kolek, Cyril Žolnír a Ján Antolik sa pripravuje video materiál, ktorý dokumentuje sen o bývaní jednej mladej slovenskej rodiny. Po hodinke príprav vrátane nalíčenia hercov, malých kozmetických úprav priestorov vzorového domu ako aj nasvietenia scén sa pustili do 2-hodinovej práce, ktorá zavŕši niekoľkomesačnú drinu. Výsledné niekoľko minútové video spája zákaznícký prístup interiérového štúdia, kvalitu remeselného prevedenia interiéru a nadštandardné prevedenie rodinného domu, ktorý slúži ako vzorový dom nielen pre budúcich majiteľov domov v projekte Lastovičky, ale aj vzorový dom s interiérom pre budúcich klientov interiérového štúdia Solidis.sk. Toto je trend, ktorý naši partneri a my chceme zaviesť ako štandard pre všetkých, ktorí majú sen o dokonalom bývaní, od procesu úvah, príprav, realizácie až po samotné nasťahovanie sa a slávnostný prípitok.
Na konečné video sa môžete tešiť už o pár týždňov a dovtedy Vám prinášame aspoň krátku fotografickú upútavku.
Zaregistrujte svoj e-mail do odberu newslettrov a budete o videu informovaní medzi prvými.
29.09.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp