Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Nadštandardné rodinné domy ENDE III

 

Začíname s výstavbou exkluzívnych átriových rodinných domov ENDE III od renomovaného štúdia APEX A.

  Rodinný dom má atraktívnu, výborne riešenú dispozíciu. Krásne otvorené priestory dopĺňajú veľké okná a voliteľný unikátny svetlík Velux, umiestnený uprostred obývačky a kuchyne.
  • Úžitková plocha: 119,2 m²
  • Výmera pozemkov: 488, 497, 586 m²
Zádverie spolu s technickou miestnosťou tvorí 11 m². Z týchto priestorov sa dom člení na dennú a nočnú časť. Priestranná obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou je zo západnej strany takmer celá presklenná, takže sa vám postará o dostatočný príjem denného svetla a nádherné západy slnka. Z týchto spoločných priestorov vo veľkosti 45 m² vedie vchod na pergolou krytú terasu. Spálňa s výhľadom na záhradu je vo veľkosti až 20 m². Jej súčasťou je aj šatník a voliteľná súkromná kúpeľňa. Ďalšie dve obytné miestnosti sa nachádzajú v prednej časti domu. Sú vo veľkosti 13 m² a s výhľadom na predzáhradku.

V cene rodinných domov je zahrnuté:

  • pergola
  • fasádny obklad FunderMax
  • príprava na žalúzie
  • dve zdvižno-posuvné okná
  • betónová terasa
Veľkou výhodou týchto rodinných domov je aj blízky lesopark, a keďže vaša záhradka bude situovaná smerom k nemu, zabezpečí vám dostatok ticha a pokoja.
Ponúkame vám aj možnosť zariadenia rodinného domu v interiérovom štandarde od kvalitných, certifikovaných výrobcov. Dlažbu, obklady, sanitu, batérie, plávajúce podlahy a dvere nájdete u nás na jednom mieste. Príďte sa na ne pozrieť do nášho vzorového domu!

Dohodnite si s nami obhliadku, sme tu pre vás každý pracovný deň.

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom tel. čísla 0910 44 77 77 alebo e-mailom info@lastovicky.sk.

Ponuka bývania

26.05.2020

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp