Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

AKCIA: Radové domy – interiér na kľúč

Partnérske štúdio Solidis pre Vás pripravilo projekt interiéru radových domov VERSATILe „na kľúč“. Vďaka šikovnej architektke Ing. arch. Martine Geletovej je vypracovaný kompletný interiér.
Priestrannú dispozíciu radového domu o úžitkovej ploche 101m2 tak viete naplno využiť a predstaviť si kompletný interiér, ktorý Vám naši partneri vedia vyhotoviť pred odovzdaním domu a Vy tak ušetríte starosti pri zariaďovaní. Samozrejmosťou je riešenie na kľúč, vrátane všetkých prvkov ako sedačka, kuchyňa so spotrebičmi značky TEKA, postele na mieru, vstavané skrine, stoly a nočné stolíky. Ide o exkluzívnu ponuku zariadenia za špeciálne ceny len pre nás, v rámci partnerskej spolupráce a to s 20% zľavou pri objednávke zariadenia celého interiéru RD ako aj 10% zľavu, na jednotlivé kusy nábytku. Rovnaké rozpracovanie interiéru pripravujeme aj pre samostatné rodinné domy v ponuke bývania (RD Motiv, Atypico a Vízia II.). V prípade záujmu o návštevu showroomu alebo vzorového domu nás neváhajte kontaktovať. Návrhy interiéru RD Versatile: Ing. arch. Martina Geletová.
Príďte na obhliadku projektu do vzorového domu, v ktorom si môžete pozrieť aj možné štandardné aj nadštandardné riešenie rodinných a radových domov.
19.04.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp