Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Bývajte už tento rok

Oranžová lastovička zastrešuje rodinné domy, z ktorých prvých 7 už máme na predaj. Môžete v nich bývať už tento rok.

Zo 7 už rozostavaných domov je 6 klasických jednopodlažných bungalovov a 1 moderný bungalov s pultovou mierne šikmou strechou.  V domoch na približne 5 árových pozemkoch sú klasické sadrokartónové stropy, biele hladké vnútorné omietky a dokončená elektroinštalácia. Sme zástancami toho, že mnohí z Vás majú rôzne požiadavky na kvalitu a spôsob vyhotovenia svojho domu a preto každý dom ponúkame v stave holodom. To znamená, že zvonku bude domček pri odovzdávaní už takmer hotový, budú dokončené vonkajšie omietky a fasáda, vybrané miesta namiesto bežnej fasády budú obložené z kvalitných holandských lícových tehál Rustique, vpredu aj vzadu, okolo domu bude základná terénna úprava tak, aby sa mohli dokončiť špecifické požiadavky na úpravu terénu už podľa vkusu každého zákazníka. Samozrejmosťou je vybudovanie 2 parkovacích miest zo zámkovej dlažby. Zvyšok exteriéru si každý klient dokončí tak, ako mu najviac vyhovuje.

Oranžová lastovička má rada veľa priestoru a dostatok súkromia. Dispozícia domov je priestranná a navrhnutá tak, aby zabezpečovala čo najviac súkromia. Od veľkosti a umiestnenia okien, po izby navrhnuté tak, aby bolo dosť miesta pre vstavané skrine či šatníky a komory. Napríklad v modernom dome Quatro Pace je v centrálnej časti domu umiestnený priestor na veľký šatník a v každom klasickom dome je pri kuchyni aj komora.

Pri našej šestici už postavených domov je jasná deliaca čiara v stredovej osi, po ktorej sa môže podľa regulatívov výstavby tiahnuť 1,8m vysoký plot a v podobnej výške môže byť aj v zadnej časti záhrady. To preto, lebo všetky naše lastovičky majú rady súkromie. Vpredu sú 2 miesta na státie pre auta. Pri domoch Atypico a Atypico Mini, ktoré budú dokončené budúci rok na jeseň už je plánovaný aj prístrešok na auto. V prednej časti domu si môže budúci majiteľ postaviť aj oplotenie, nie však vyššie ako 1,4m. Lastovičky majú rady živý plot, preto každému odporúčajú vysadiť hrab obyčajný alebo vavrínovec lekársky. Jeden v zime opadáva, druhý vydrží zelený po celý rok, no obe majú pár spoločných vlastností – dokážu rýchlo vyrásť, sú nadčasové a dajú sa krásne tvarovať. Záhrady majú otočené na východ a preto podvečer si na ich terasách môžete vychutnávať príjemný tieň, s výhľadom na slnkom zaliatu záhradu. Pri všetkých domoch sa snažíme vytvoriť priestor, ktorý je zastrešený potiahnutou strechou. Samotnú terasu a jej vybudovanie už nechávame na budúcich majiteľov. Najväčšiu zastrešenú terasu môžu mať tí, čo sa rozhodnú pre typ domu Vízia I. Tá sa tiahne po celej zadnej šírke domu pozdĺž dlhých francúzskych okien.

Aktuálne rozostavané domy a plánované domy ležia rovno oproti sebe, na 2. a 3. ulici blízko vstupu do projektu Lastovičky. Sú však krátkou chôdzou vzdialené od budúcej občianskej vybavenosti a prírody, ktorá je súčasťou projektu. Ak ste zvedaví, radi Vás privítame u nás v projekte. Stretneme sa vo vzorovom dome, pôjdeme sa prejsť do lesoparku a ukážeme si aj jazero a miesto napojenia na cyklotrasu. Na 7 už takmer dokončených domov môžete do konca septembra získať zľavu až 6.000 eur.

Dohodnite si s nami obhliadku ešte dnes, vyberte si svoj domov.
13.08.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp