Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Výstavba posledných rodinných domov v Lastovičkách

     
Začali sme s výstavbou našich posledných rodinných domov v Lastovičkách. Rodinné domy „Ende I“, „Ende II“ a „Ende I.II“ vám ponúkame v rôznych dispozíciách so 4-5 obytnými miestnosťami.
Domy sme rozdelili do troch rôznych dispozícií:
  • Ende I – s výmerou 98 m² a pozemkom 473 m²
  • Ende I.II – s výmerou 108 m² a pozemkom 485 m²
  • Ende II – s výmerou 113-114 m² a pozemkom 512 m²

Každý z typov domov „Ende“ majú oddelenú dennú a nočnú časť. Rozdiel je v usporiadaní západnej spálne, pri ktorej máte možnosť vybrať si z kombinácií spálne so šatníkom, súkromnou kúpeľňou, alebo prípadne pridelenie ďalšej obytnej miestnosti, ktorú môžete využiť ako detskú izbu, pracovňu alebo oddychovú miestnosť. V prednej časti domu sa nachádzajú ďalšie dve izby s výhľadom na predzáhradku.

V dennej časti domu sa nachádza kuchyňa a obývacia miestnosť so vstupom na priestrannú, čiastočne krytú terasu. Vstup do domu je v každom type veľmi podobný. Obsahuje predsieň s úložným priestorom, technickou miestnosťou a WC.
Ponúkame vám aj možnosť zariadenia rodinného domu v interiérovom štandarde od kvalitných, certifikovaných výrobcov. Dlažbu, obklady, sanitu, batérie, plávajúce podlahy a dvere nájdete u nás na jednom mieste. Príďte sa na ne pozrieť do nášho vzorového domu!

Využite poslednú možnosť na kúpu rodinného domu v našej lokalite.

Dohodnite si s nami obhliadku, sme tu pre vás každý pracovný deň. Kontaktujte nás prostredníctvom tel. čísla 0910 44 77 77 alebo e-mailom info@lastovicky.sk.  
11.02.2020

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp