Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Chcete si u nás kúpiť byt? S financovaním cez VÚB to nebude problém.

Máte záujem o kúpu bytu v Lastovičkách, ale nemáte aktuálne financie na prvú splátku? Budete ich mať k dispozícii až neskôr, lebo predávate nehnuteľnosť, alebo ich máte na termínovanom vklade?  U nás to nie je žiaden problém. VÚB banka ako financujúca banka projektu, pre vás pripravila výhodnú ponuku.

Pri kúpe bytu v Lastovičkách vám refinancuje prvú časť kúpnej ceny, aby ste si mohli byt u nás zarezervovať. Vlastné zdroje uhradíte až pri podpise kúpnej zmluvy. Táto ponuka je výhodná pre klientov, ktorý kvôli kúpe nového bytu potrebujú najskôr predať ten svoj pôvodný, aby mali k dispozícii časť vlastných zdrojov, ktoré dnes požaduje každá banka vo výške 10-20% podľa bonity.
Okrem toho VÚB banka akceptuje celú kúpnu cenu, ako hodnotu bytu vrátane štandardu aj nadštandardu, ktorý si u nás vyberiete. Vyberte si preto u nás kvalitný štandard aj nadštandard podľa svojich ideálnych predstáv a neobmedzujte sa kvôli financovaniu.
Samozrejmosťou je tiež výhodná úroková sadzba, odpustenie poplatku za schválenie, urýchlenie schvaľovacieho procesu a ďalšie výhody. Príďte si preto vybrať niektorý z výborne dispozične riešených bytov s predzáhradkou, alebo priestrannou terasou. Byty sú v bezprostrednej blízkosti rodinného parku, občianskej vybavenosti, multifunkčného ihriska, potravín, ale aj cyklotrasy.
Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre vás každý pracovný deň. Obhliadky si dohodnete na telefónnom čísle 0910 44 77 77, alebo e-mailom na info@lastovicky.sk .
18.12.2019

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp