Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Systém VELUX ACTIVE v Lastovičkách

Projekt Lastovičky je od „A“ po „Z“ založený na spolupráci s renomovanými a overenými partnermi. Pri výstavbe používame materiály najvyššej kvality, ktoré sú zabudovávané do našich stavieb pod dohľadom odborníkov s dlhodobými skúsenosťami v stavebníctve z firmy BBC DOMY, ktorá pre nás už niekoľko rokov realizuje všetky projekty.

Výnimkou nie sú ani strešné okná VELUX, ktoré si môžu u nás naši klienti objednať v rôznom štádiu prevedenia od základných manuálne ovládaných okien, cez elektricky ovládané , až po inteligentne ovládané pomocou systému VELUX ACTIVE, ktorý si môžete pozrieť aj u nás vo vzorovom dome MOTIV. Ten udržiava zdravú mikroklímu v interiéri bez toho, aby na to používateľ musel myslieť. Nepretržite vyhodnocuje údaje zo senzorov, ktoré sa nachádzajú v miestnosti a monitorujú teplotu vzduchu, vlhkosť vzduchu a obsah oxidu uhličitého. Následne podľa potreby zabezpečuje prísun čerstvého vzduchu otvorením strešných okien alebo chráni interiér pred prehriatím zatiahnutím vonkajších roliet.

Systém VELUX ACTIVE je preto veľkou pridanou hodnotou vzorového domu Motiv . Oceňujú ho nielen klienti, ale aj my. Trávime tu veľa času a vďaka možnosti inteligentného vetrania máme permanentne čerstvý vzduch, príjemnú klímu a zdravšie pracovné prostredie. Dom Motiv s priznaným presvetleným stropom so strešnými oknami vďaka tomu očarí hneď od vstupu do domu. Dostatok denného svetla a osvetlenie interiéru denným svetlom zohralo kľúčovú úlohu a bolo hlavnou prioritou pri dizajne domu. Pozitívnym vedľajším produktom toho konceptu je skutočnosť, že pri tomto osvetlení nádherne vynikla samotná architektúra od nášho partnera projektu APEXu. Tým sa aj samotné bývanie stáva príjemnejším a pohodlnejším.

31.07.2019

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp