Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Rodinný park
v LastovičkáchZabudnite na únavné cesty za relaxom. Aj vy môžete každý deň oddychovať v prírode! Rodinný park plný stromov a zelene vás čaká hneď pri dome.

V Novej štvrti LASTOVIČKY čoskoro plánujeme postupne realizovať Rodinný park, na ktorom sme spolupracovali s poprednými architektmi, pričom sme kládli dôraz na detail, kvalitu a úžitkovú hodnotu. Chceme, aby prostredie, kde žijeme a pracujeme, nielen dobre vyzeralo, ale aj plnilo svoju funkciu a reagovalo na potreby okolia.

Miesto na oddych

Túžite po raňajkách v parku? Chcete si zabehať v lese alebo pozorovať západ slnka nad jazerom? Preferujete prechádzky s deťmi a svojimi štvornohými miláčikmi? Toto všetko nájdete v Rodinnom parku. Ak preferujete aktívny oddych – bicyklovanie, kolieskové korčule, alebo prechádzky – v Rodinnom parku sa môžete stretnúť s priateľmi a spoločne zájsť na blízku hrádzu vedúcu až do Ivanky pri Dunaji. Ak si chcete len príjemne oddýchnuť po náročnom dni, môžete zobrať deti na ihrisko, niečo dobré si ugrilovať, alebo relaxovať pri pohľade na hladinu jazera.

Prechádzka s deťmi – zdroj zábavy aj poučenia

Akákoľvek, i malá prechádzka prírodou vám prinesie nekonečné možnosti objavovania. Vaša prechádzka s deťmi bude nielen zábavná ale aj poučná. V Rodinnom parku máte možnosť pozorovať značky na stromoch, informačné tabule, so zameraním na ekohry v prírode, ktorými si deti môžu spestriť prechádzku po náučnom chodníku. Môžete sa dozvedieť viac o vegetácií lužného lesa, o riečnom dne a brehu, o rieke, či živote na vidieku, ale aj o správaní sa v Rodinnom parku a zvieratkách.

Čo nájdete v Rodinnom parku?

Rodinný park je voľnočasový areál, kde na ploche viac ako 13 000 m2 nájdete:
  • Veľký park s jazerom, stromami, kvetmi, trávami, lavičkami a oddychovými zónami na grilovanie, opekanie, pikniky, spoločenské akcie a rodinné oslavy
  • Bezpečné detské ihrisko, preliezky, lanovku a zóny pre posedenie mamičiek s malými deťmi
  • Outdoor workout zónu a bežecké trasy pre športovcov
  • Priestor na prechádzky a oddych nielen pre seniorov
Mapu Rodinného parku v plnej veľkosti si môžete pozrieť TU.
24.01.2019

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp