Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Psíčkari

V Lastovičkách nájdete veľa priestoru na pokojné prechádzky. Nová štvrť Lastovičky ponúka veľký park plný stromov, kvetov, trávy, lavičiek a oddychových zón. Prechádzka a pes jednoducho patria k sebe. Pes je na prechádzke skvelým spoločníkom a to najmä v prípade, že radi chodievate do prírody sami, bez spoločnosti iných ľudí, aby ste si doplnili duševné (aj fyzické) sily.

Šport je skvelá voľba. Niekomu vyhovuje pobyt v posilňovni, iný sa v nej však cíti stiesnene a neisto. Vtedy je čas vyraziť si radšej do prírody. A ak máte psa, vyrazte si spolu s ním.

Zoberte svoju rodinu a psíka na výlet do miest, ktoré sú krásne. Sú pastvou pre oči a oceníte ich nielen vy, ale aj Váš štvornohý miláčik.

Každý štvornohý miláčik si zaslúži, ak sa mu počas víkendu budete naplno venovať a zoberiete ho na výlet. Najlepšie k jazeru alebo do lesa. Ak si neviete rady, kam sa najbližší víkend vybrať, ponúkame vám tipy na výlety, ktoré môžete absolvovať :
  • Lesopark
  • Malý Dunaj
  • Lužné lesy
  • Slnečné jazerá
  • 7 Jazier v okolí
Naša projektová manažérka Lucia Kolarovičová, ktorá je dlhoročná chovateľka zlatých retrieverov vás rada prevedie novou štvrťou v Lastovičkách.
16.10.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp