Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Architekti zo štúdia APEX pripravili vizuály radových domov

Po spustení prezentácie a predaja radových domov v našom projekte Lastovičky v Novej Dedinke sme sa stretli s pozitívnou odozvou. Pre lepšiu predstavu interiéru pre Vás pripravili architekti zo štúdia APEX okrem exteriéru aj vizuálizáciu dennej časti domu.

Cenník a aktuálnu ponuku radových domov nájdete tu >
Dvojpodlažné 4 izbové radové domy navrhnuté architektmi Miroslavom Žilinským a Jurijom Čerňakom zo štúdia APEX A sa budú medzi sebou líšiť iba plochou záhrady a od toho sa bude odvíjať finálna cena. V dennej časti domu sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou, odkiaľ je výstup na terasu. V obývacej miestnosti je možné vyhotoviť krb, okolo ktorého vedú schody na 1. poschodie, kde sú umiestnené 3 spálne.
Pred domom bude zastrešené parkovacie státie  vyhotovené zo zámkovej dlažby. Domy budú mať peknú dispozíciu s úžitkovou plochou 101,3 m2 a ich základné ceny budú začínať od 137,900 EUR. Zľavnené ceny začínajú na 133.900 EUR.
Samozrejme, radový dom VERSATILe Vám vieme vyhotoviť aj na kľúč so štandardným aj nadštandardným prevedením. Pri podpise Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve stačí zaplatiť rezervačný poplatok 3.000 EUR a zvyšné tranže sa platia až po začatí a dokončení stavby v pomere 20:80.

Prvých 5 domov ponúkame v zľave až 5.000 eur + kuchynská linka v hodnote 3.000 EUR ZDARMA

Neváhajte nám zavolať na číslo 0910 44 77 77 a dohodnúť si obhliadku projektu. Ako vždy vravíme, základ pri kúpe nehnuteľnosti je správny výber lokality a preto Vám lokalitu Lastovičky radi ukážeme osobne.
14.12.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp