Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Predstavujeme rodinný dom Vízia II.

Oranžová lastovička by Vám rada predstavila rodinný dom Vízia II., do ktorého sa môžete sťahovať už tento rok. Aktuálne je dom plne dokončený do štádia holodom a pripravený na kolaudáciu.
Tento jedinečný projekt rodinného domu vychádza z aktuálneho trendu stavania moderných stavieb s ideálnou dispozíciou pre 4 členov domácnosti, v ktorom dominuje hlavná obývacia izba. Z tejto miestnosti prepojenej s nenápadnou ale šikovnou kuchyňou je výhľad takmer na celú záhradu a terasu, zároveň z kuchyne výhľad na ulicu. Do ceny holodom patrí aj terasa, ktorá je veľká takmer 20m2. Do veľkej obývačky s rozlohou 37m2 sa zmesti veľký rohový gauč, obývačková stena s televízorom so skrytými káblami, ako aj menší barový pult a moderná vstavaná kuchyňa so vstavanou špajzou. Pohodlne sa vojde aj jedálenský stôl.
Dostatočne veľké izby, bohatý pozemok s potrebným súkromim, jasné určenie dennej a nočnej časti, samostatné aj hosťovské WC a oddelené technické miestnosti. Architekti zo štúdia APEX mysleli aj na záhradné terasy. 3 samostatné neprechodné izby majú od 12,5 do 13,3 m2 a z dvoch z nich je priamy výstup na terasu. 1 izba má okno do ulice, smerom na západ. Samostatné WC a práčovňa s kotolňou. Pozemok za domom o dlžke 15 metrov poskytuje v tejto zóne bungalovov dostatok priestoru a súkromia. V rámci regulatívov môže na týchto priečkach stáť oplotenie o výške 1,8m, čo sa dá vkusne doplniť o vyššie zelené stromy. Na tejto záhradke pohodlne skombinujete úžitkovú a okrasnú časť, ako aj menší domček na náradie či krbový altánok. Poteší čiastočne zastrešená plocha na terasu o rozmere až do 40 m2, na ktorú sa dá výjsť z 3 miestností.
Video, na ktorom môžete vidieť dom Vizia II. vo vnútri, nájdete na našom youtube kanáli pod týmto odkazom
Viac o pôdoryse domu môžete vidieť na obrázku:

Prečo práve Lastovičky?

Mnohí z Vás majú pochodené už rôzne projekty, videli ste možno desiatky domov a stále si neviete vybrať. Projekt Lastovičky je výnimočný nielen v jednotnej architektúre domov, ale ponúka aj benefity v napojení na prírodu a občiansku vybavenosť. Viac o týchto benefitoch a našej filozofii čítajte tu.
V prípade, že sa Vám tento projekt rodinného domu páči, môžete si vybrať jeden z dvoch už postavených rodinných domov, alebo si dať ušiť na mieru projekt na neďalekých parcelách tej istej ulice. Rodinný dom je možné vyhotoviť komplet vrátane štandardného alebo nadštandardného prevedenia a v plánovaných domoch aj s vysokým stropom a strešnými oknami.Dohodnite si s nami obhliadku ešte dnes a vyberte si svoj nový domov.
12.09.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp