Ďakujeme. Projekt Lastovičky sa úspešne vypredal.
Momentálne v našej ponuke nemáme nič na predaj.
Ak by ste mali záujem dozvedieť sa o ďalších plánovaných projektoch našej spoločnosti Vestal Living,
prihláste sa na odber newslettra, a budeme Vás informovať.

Newsletter

O všetkých novinkách, sa dozviete medzi prvými.

Vážení klienti,

vzhľadom k aktuálnej situácii a preventívnym opatreniam si vás dovoľujeme informovať, že do odvolania máme zatvorené.

V prípade záujmu o bližšie informácie sme vám samozrejme k dispozícii na čete, info@lastovicky.sk, alebo telefonicky na 0910 44 77 77.

Ďakujeme za pochopenie.

Ponuka pozemkov na predaj

Nakoľko je veľký záujem o kúpu pozemku v našom projekte, máme aktívnu ponuku 2 pozemkov na konci ulice SNP. Ku jednému z nich sme pripravili zaujímavé riešenie osadenia rodinného domu.

TIETO POZEMKY SÚ PREDANÉ
Vo výhodnej cene 86 eur/m2 ponúkame atypický pozemok č. 63, ku ktorému sme s našimi architektmi pripravili aj nákres osadenia rodinného domu Motiv, spolu s nákresom domčeka na náradie a wellness domčeka s prístreškom, kde sa dá pekne umiestniť záhradný krb a sedenie, s prístupom ku bazénu. Tento pozemok má 581m2 a stojí 50.000 eur.
Vedľa pozemku 63 je pozemok č. 64, ktorý má 556 m2 a stojí taktiež 50.000 eur. Ten je taktiež rohový a je úplne najbližšie ku pôvodnej výstavbe v obci Nová Dedinka. Výhodou oboch pozemkov je to, že sa pri nich dá napojiť na plyn. Upozorňujeme však, že na všetky pozemky v našom projekte vrátane týchto 2 je možné vybrať iba projekt od arch.štúdia APEX. Pred samotným podpisom zmluvy je zvykom, že sa klient s architektmi stretne a vyberie si vhodný projekt na daný pozemok.
V prípade záujmu o obhliadku nás prosím kontaktujte na 0910 44 77 77 alebo nám zanechajte správu s kontaktnými údajmi a my sa Vám ozveme späť.
21.11.2017

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp