Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Navštívte náš vzorový radový dom Versatile

Príďte aj vy na obhliadku vzorového radového domu Versatile. Zariadený štvorizbový dom ponúka klientom na ploche viac ako 100 m2 možnosť pozrieť si štandardné aj nadštandardné prevedenie, ktoré vieme pre vás v spolupráci s našimi partnermi zrealizovať.
 

Okrem krásneho svetlého obytného priestoru sú súčasťou ceny domu aj dve parkovacie miesta, chodník zo zámkovej dlažby, terasa, sklad a pozemok o veľkosti ktorého sa môžete rozhodnúť sami,  podľa potreby a chuti.

Hoci nejde o samostatne stojaci dom, nemôžeme hovoriť ani o typickom radovom dome, nakoľko susediace domy majú na prízemí spoločnú stenu iba 50 cm a na poschodí nemajú spoločnú stenu vôbec. Ide o moderne riešenú dispozíciu, ktorá bola navrhnutá renomovaným štúdiom APEX. Domy sú stavané ako kaskáda, čím je zaručené úplne súkromie ich obyvateľov.

   

Prehliadka domu pomôže klientom lepšie si predstaviť veľkosť izieb, kvalitu prevedenia a možnosti jeho využitia a zariadenia. Hneď pri vchode nájdete toaletu a technickú miestnosť. Popri úložnom priestore stavanom na mieru sa prejdete do priestrannej kuchyne so špajzou, jedálňou a obývacieho priestoru. Schody hore, krásne osvetlené svetlíkom, vás zavedú k ďalším trom izbám a kúpeľni s toaletou.  Výstabu vzorového domu pre nás realizoval náš dlhodobý partner BBC DOMY a nábytok je dodaný firmou SOLIDIS, s ktorou majú mnohí klienti Lastovičiek taktiež výborné skúsenosti.

Nová štvrť Lastovičky s jednotnou architektúrou, občianskou vybavenosťou, rodinným parkom s jazerom a priamym napojením na cyklotrasu je situovaná v obci Nová Dedinka vo vzdialenosti len 3 km od Bernolákova, 9 km od Senca a 20 km od centra Bratislavy s rýchlym napojením na cestnú, diaľničnú a vlakovú dopravu.

Za moderný a veľmi pekne dispozične riešený dom v tejto príjemnej lokalite zaplatíte ako za 2-izbový byt v Bratislave.

Ponuka bývania

25.07.2019

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp