Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Na cyklotrase do 2 minút

V Lastovičkách myslíme na všetkých, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl, chcú sa viac hýbať alebo zlepšiť kondíciu či postavu. Preto pripravujeme priame napojenie na cyklotrasu Bernolákovo – Nová Dedinka.
Súčasná celková dĺžka cyklotrasy je 4,5 kilometra. Cyklotrasa je súčasťou trasy Senecká cyklomagistrála, nadväzovať bude na už existujúcu cyklistickú trasu medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji. Z Bernolákova sa čoskoro napojí aj na cyklotrasu do Pezinka. Vďaka svojej polohe v blízkosti Bratislavy a hraníc s Rakúskom, Maďarskom a Českou republikou ju využívajú cyklisti z viacerých priľahlých regiónov.
Celá trasa vedie v pokojnej lokalite lužného lesa povodia Čiernej Vody. Po ceste sa môžete zastaviť na detskom a futbalovom ihrisku, alebo sa občerstviť v miestnom bufete. Nachádza sa tu niekoľko odpočívadiel s lavičkami a pri každom nájdete 11 informačných tabúl o faune, flóre a vzácnych druhoch rastlín, drevín, ktoré sa vyskytujú aj v ostatných častiach obci. Je preto ideálna aj na výlety s deťmi či na bezpečné dochádzanie do školy a zamestnania. Príroda cyklotrasy je v každom ročnom období iná, jedinečne krásna a neprestajne zázračne čaruje. Nechajte sa očariť aj vy☺
29.09.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp