Ďakujeme. Projekt Lastovičky sa úspešne vypredal.
Momentálne v našej ponuke nemáme nič na predaj.
Ak by ste mali záujem dozvedieť sa o ďalších plánovaných projektoch našej spoločnosti Vestal Living,
prihláste sa na odber newslettra, a budeme Vás informovať.

Newsletter

O všetkých novinkách, sa dozviete medzi prvými.

Vážení klienti,

vzhľadom k aktuálnej situácii a preventívnym opatreniam si vás dovoľujeme informovať, že do odvolania máme zatvorené.

V prípade záujmu o bližšie informácie sme vám samozrejme k dispozícii na čete, info@lastovicky.sk, alebo telefonicky na 0910 44 77 77.

Ďakujeme za pochopenie.

Na cyklotrase do 2 minút

V Lastovičkách myslíme na všetkých, ktorí vyznávajú zdravý životný štýl, chcú sa viac hýbať alebo zlepšiť kondíciu či postavu. Preto pripravujeme priame napojenie na cyklotrasu Bernolákovo – Nová Dedinka.
Súčasná celková dĺžka cyklotrasy je 4,5 kilometra. Cyklotrasa je súčasťou trasy Senecká cyklomagistrála, nadväzovať bude na už existujúcu cyklistickú trasu medzi Bernolákovom a Ivankou pri Dunaji. Z Bernolákova sa čoskoro napojí aj na cyklotrasu do Pezinka. Vďaka svojej polohe v blízkosti Bratislavy a hraníc s Rakúskom, Maďarskom a Českou republikou ju využívajú cyklisti z viacerých priľahlých regiónov.
Celá trasa vedie v pokojnej lokalite lužného lesa povodia Čiernej Vody. Po ceste sa môžete zastaviť na detskom a futbalovom ihrisku, alebo sa občerstviť v miestnom bufete. Nachádza sa tu niekoľko odpočívadiel s lavičkami a pri každom nájdete 11 informačných tabúl o faune, flóre a vzácnych druhoch rastlín, drevín, ktoré sa vyskytujú aj v ostatných častiach obci. Je preto ideálna aj na výlety s deťmi či na bezpečné dochádzanie do školy a zamestnania. Príroda cyklotrasy je v každom ročnom období iná, jedinečne krásna a neprestajne zázračne čaruje. Nechajte sa očariť aj vy☺
29.09.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp