Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Lesopark ako vhodná alternatíva v čase karantény

Vzhľadom k aktuálnej situácií sme mnohí z nás odkázaní na pobyt doma. Venovanie sa rodine, domácnosti. Pobyt vonku sa musel obmedziť. Na verejnosť vychádzame iba v prípade zaobstarania základných potrieb pre nás a našu rodinu. Zavreté školy, škôlky, ihriská. Iní pracujú, iní musia vymýšľať program ako zabaviť a zamestnať svoje deti. Každodenný pohyb sa stal raritou.  
 

Pre ľudský organizmus je pohyb, čerstvý vzduch a pobyt na slnku veľmi dôležitý. Momentálne sa naň mnohí pozerajú cez okná svojich bytov. Už ani navštevovanie príbuzných a starých rodičov nie je bežnou záležitosťou. Aby sme si tieto chvíle mohli vynahradiť, snažíme sa čo najviac času tráviť vo svojich záhradkách a starostlivosťou o ne. Ale nie každý z nás si ich môže dovoliť.

Ale aj napriek týmto okolnostiam bolo vždy našim cieľom vytvoriť pre vás nádherný areál len krok od vášho domova. Snažíme sa vždy myslieť na váš komfort. Budúca občianska vybavenosť v Lastovičkách vám zabezpečí všetky základné potreby pre vašu domácnosť. Dostatok čerstvého vzduchu načerpáte vďaka susednému lesoparku. Pohyb získate pri ľahkej prechádzke okolo jazera alebo cyklotrasy a vitamín D naberiete pri príjemnom odpočinku na našich lavičkách alebo mólach.    
Aj pri výstavbe našich bytových domov bolo našou ideou, aby ste neboli ničím obmedzovaní. Preto máte možnosť vybrať si u nás byt v dvoch možných riešeniach:
  • Prízemný byt s možnosťou výberu záhradky s individuálnou veľkosťou.
  • Byt na 1. poschodí s priestrannou 10 m² terasou.Viac informácií nájdete v článku.
Čarovný lesopark v zimnom období

Ponuka bytov

02.04.2020

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp