Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Dopravné značenie na križovatke a ulice

Pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti sme nedávno dokončili križovatku so širokým vjazdom do projektu a dobudovali dopravné značenie.
Výstavba a dopravný ruch v Lastovičkách je v plnom prúde, preto sme radi, že sa nám podarilo včas dokončiť vstupnú križovatku a dopravné značenie vo vnútroareálových cestných komunikáciách. Zo širokých 2 smerných ciest so šírkou 5,5 metra a 2 metrových chodníkov sme vytvorili priestranné uličné koridory, ktoré vytvárajú z Lastovičiek vskutku kvalitnú štvrť. Tiež všetky domy sú v jednotnej línii 5,5 metra od chodníkov a týmto vzniká až 21,5 metrov šírky ulice medzi jednotlivými domami.
Ku určeniu názvov ulíc sme boli inšpirovaní jednak charakterom ulice a výstavby a jednak symbolom obce – vlajkou, v ktorej je žltá, modrá a biela farba. Slepá ulica Pri lesoparku je vyvodená blízkosťou ku lesu a jazeru, radová ulica vychádza z toho, že v jej línii sa ťahajú radové domy a ulica Krajná je zas okrajovou v rámci oddelenia zóny bungalovov a občianskej vybavenosti.
Veríme, že náš prístup ocenia hlavne noví obyvatelia tejto štvrte a život v Lastovičkách bude spĺňať najvyššie očakávania.
01.06.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp