Vitajte. V projekte lastovičky máme aktuálne
posledných desať bytov na predaj.

Zobraziť ponuku

Vybudovali sme križovatku a pomohli materskej škôlke

Spojili sme príjemné s užitočným a okrem vybudovania vstupnej križovatky do projektu Lastovičky sme pomohli aj materskej škôlke s prípravou podkladu pre pripravovaný projekt dopravného ihriska.
Našou filozofiou je budovať kvalitnú krásnu lokalitu a podieľať sa na rozvoji obce nielen v rámci projektu, ale aj v okolí. Dali sme si záväzok, že budeme robiť veci inak. Ako jedna z mála developerských firiem sme sa namiesto jednoduchého vjazdu do projektu rozhodli, že investujeme do bezpečného širokého vjazdu a križovatku vybudujeme s odbočovacím pruhom tak, aby sme jednak zabezpečili plynulosť cestnej premávky a jednak, aby sme zvýšili komfort a bezpečnosť obyvateľov a návštevníkov obytnej zóny Lastovičky Nová Dedinka. Tento projekt  križovatky stál bezmála 90.000 eur a v krátkej dobe bude kompletne hotový aj s dopravným značením a úpravou okolitého terénu.
Keďže si zakladáme na spoločenskej zodpovednosti voči obyvateľom a obci, v ktorej sa náš projekt nachádza, neváhali sme pomôcť pri vybudovaní spevnenej asfaltovej plochy v areáli materskej škôlky, kde bude neskôr dobudované dopravné ihrisko pre deti. Do budúcna plánujeme aj ďalšie aktivity, o ktorých Vás budeme informovať.
24.04.2018

Autor:Mgr. Lucia Rafaelová
Dohodnite si obhliadku.

0910 44 77 77 Spojte sa s nami cez WhatsApp